...

Accent Prime – bezinwazyjny lifting ciała przy użyciu fali radiowej (RF) i ultradźwięków (US)

Accent Prime to agent do zadań specjalnych w zabiegach na ciało. Stawi czoła wyzwaniom związanym z wiotkością skóry, cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Zobacz jak działa Accent Prime

Film przedstawia zabieg modelowania sylwetki falą radiową RF

O zabiegu

Czy zauważyłaś, że z wiekiem Twoja skóra traci elastyczność i staje się bardziej wiotka? Czy ten problem dotyczy już również Ciebie a może chcesz mu zapobiec? Walczysz z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej i potrzebujesz wsparcia?

 

Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser, przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało. To innowacyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, eliminowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrnienia i liftingowania wiotkiej skóry twarzy i ciała.

Wyjątkowe połączenie najsilniejszej na rynku unipolarnej fali radiowej RF oraz innowacyjnej, opatentowanej technologii ultradźwięków umożliwia redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry przy pomocy jednego urządzenia! Platforma wyposażona jest w komplet głowic przeznaczonych do zabiegów na skórze twarzy i ciała.

 

Zimne i ciepłe ultradźwięki (US)

Opatentowana technologia tzw. zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Wibracje emitowanych ultradźwięków niszczą błonę adipocytów (komórek tłuszczowych), powodując ich sukcesywny rozpad oraz uwolnienie nagromadzonego tłuszczu, który w kolejnym kroku jest wydalany z organizmu.

System tzw. ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową wywołuje zjawisko kawitacji, czyli niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu podwyższoną temperaturą. Połączenie obu tych technologii zwiększa efektywność zabiegu.

 

Fale radiowe (RF)

Fale radiowe głęboko, w sposób kontrolowany podgrzewają tkankę tłuszczową do temperatury ponad 45 stopni Celsjusza, poprawiają napięcie i jędrność skóry oraz usprawniają eliminację złogów tłuszczu i cellulitu.

 

Wskazania do zabiegów

 • Nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej
 • Cellulit
 • Wiotkość skóry ciała i twarzy
 • Skóra obwisła po utracie wagi, ciąży lub w wyniku starzenia się
 • Opuszczony owal twarzy
 • Bruzdy i zmarszczki

 

Zalety urządzenia Accent Prime

 • SELEKTYWNOŚĆ. Możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.
 • BEZPIECZEŃSTWO. Zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.
 • ŁĄCZENIE TECHNOLOGII. Łączenie różnych technologii oraz opcji zabiegu wpływa na szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty.
 • KOMFORT. Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort.
 • BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

 

Metamorfozy

metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza

Wypróbuj Accent Prime - złoty standard w technologiach na ciało

Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub umów się na wizytę online.

Zadzwoń

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

STORZ Medical – likwidacja cellulitu, ujędrnianie i wyszczuplanie

STORZ Medical – likwidacja cellulitu, ujędrnianie i wyszczuplanie

Endermologia LPG Alliance – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Endermologia LPG Alliance – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Kriolipoliza Clatuu Alpha – trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza Clatuu Alpha – trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej

Secret RF 2.0 – radiofrekwencja mikroigłowa (fala radiowa frakcyjna)

Secret RF 2.0 – radiofrekwencja mikroigłowa (fala radiowa frakcyjna)

Zainteresowana/y? Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub zarezerwuj wizytę online

Umów się na wizytę