...

Zespół

Anna Retkowska

Anna Retkowska

Kosmetolog, właściciel

Magister kosmetolog (Uniwersytet Medyczny w Łodzi) z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Autorka publikacji merytorycznych w prasie branżowej. Kosmetologia to jej prawdziwa pasja, sposób na życie – zabiegi wykonywała jak tylko sięga pamięcią. Specjalizuje się w holistycznej terapii twarzy i ciała.

Konsekwentnie stawia na rozwój – żadna nowa technologia nie przejdzie niezauważona. Pracuje z wiodącymi technologiami na rynku: laserowymi (Alma Harmony), ultradźwiękowymi (HIFU Ultraformer III), falami radiowymi (Alma Accent Prime) czy kriolipolizą (Clatuu Alpha). Pogłębia wiedzę u najlepszych w kraju ekspertów medycyny estetycznej i urządzeń hi-tech. Dzięki uczestnictwu w konferencjach branżowych jest na bieżąco z najnowszymi trendami branży beauty. W gabinecie stawia na jakość bez kompromisów.

Olha Melnychuk

Olha Melnychuk

Lekarz dermatolog, medycyna estetyczna

Specjalista dermatolog, neonatolog i lekarz medycyny estetycznej. Karierę zawodową rozpoczęła jako neonatolog, a następnie uzyskała tytuł specjalisty dermatologii. Medycyną estetyczną zajmuje się 8 lat.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i sympozjach zakresu medycyny estetycznej, terapii anti-aging oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu leczenia zmian skórnych.

Jest lekarzem, który stawia na holistyczne podejście do rozwiązywania problemów swoich pacjentów.

W medycynie estetycznej preferuje zabiegi z zakresu regeneracji skóry, wolumetrii twarzy i modelowania ust. Wykorzystuje terapie łączone z użyciem kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych, a także toksyny botulinowej w szerokim zakresie (zmarszczki mimiczne, nadpotliwość, migrena, bruksizm). Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu blizn.

Doktor Olga jest również doświadczonym trenerem szkolącym lekarzy w zakresie zaawansowanych technik modelowania ust i wolumetrii twarzy.

Marysia Brożyńska

Marysia Brożyńska

Kosmetolog

Jestem kosmetologiem z zamiłowania. Kształciłam się na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie uzyskałam stopień licencjata, a aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich o specjalizacji kosmetologia kliniczna w Warszawie. Czynnie uczestniczę również w licznych szkoleniach i spotkaniach branży Beauty.

Jestem zwolennikiem całościowego i indywidualnego podejścia do klienta. Układam przemyślaną i dobraną do potrzeb skóry wielokierunkową terapię. Skupiam się na zabiegach gabinetowych, pielęgnacji domowej, jaki i stylu życia klienta, aby osiągnąć najlepszy i długotrwały efekt. Fascynuje mnie biochemia i fizjologia skóry, czyli procesy, które na poziomie komórkowym zachodzą w naszej skórze. Uważam, że zrozumienie tych zjawisk jest kluczowym elementem świadomej diagnozy.

Najbardziej lubię się zajmować pielęgnacją skóry problematycznej i wymagającej kompleksowej terapii. Ciekawi mnie wpływ diety na wygląd cery oraz alternatywne metody leczenia chorób zapalnych skóry. Wykonuje swój zawód z pasją i nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań.

Agata Okoń

Agata Okoń

Kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach poprawiających kondycję skóry oraz modelujących sylwetkę ciała.

Ukończenie studiów licencjackich z zakresu kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi pozwoliło mi zdobyć niezbędną wiedzę, którą nieustannie poszerzam kontynuując studia magisterskie, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Moim priorytetem jest poznanie potrzeb klienta, wyeliminowanie problemów oraz dopasowanie odpowiedniego programu zabiegowego i pielęgnacji domowej, co zapewni Ci poprawę wyglądu, a także samopoczucie.

Kamila Marciniak (Zielińska)

Kamila Marciniak (Zielińska)

Kosmetolog

Moją misją jest, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Do każdego podchodzę indywidualnie i przygotowuję program terapeutyczny wedle potrzeby.

W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokładam wszelkich możliwych starań, aby wykonywane zabiegi dawały jak najlepsze efekty. Specjalizuję się w zabiegach poprawiających kondycję skóry oraz z zakresu kosmetologii estetycznej.

Swoją wiedzę poszerzam na studiach magisterskich o specjalizacji: Trychologia. Biorę również udział w różnych kongresach kosmetologicznych oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Nic nie cieszy mnie bardziej jak zadowolenie Klienta, to wszystko przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.

Magda Kopa

Magda Kopa

Kosmetolog

Kosmetologia to moja pasja. Moją misją stało się pomaganie kobietom jak i mężczyznom w pielęgnacji ich skóry. Wybór studiów o tym kierunku był bardzo skrupulatnie przemyślany. Podczas tych 5 lat umocniłam się w przekonaniu, iż to był odpowiednia decyzja.

Promienna skóra pełna blasku bez problemów dermatologicznych jak i estetycznych to ciche marzenie każdego z nas. Pielęgnacja twarzy oraz zabiegi poprawiające kondycję oraz jędrność skóry ciała to zdecydowanie mój tzw. „konik”. Odpowiednia pielęgnacja domowa jak i profesjonalna terapia gabinetowa to klucz do sukcesu, który jestem w stanie Ci ofiarować.

Milena Rohacewicz

Milena Rohacewicz

Kosmetolog

Ukończyłam kierunek kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie nauczyło mnie świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu.

To w jaki sposób dbamy o nasze ciało, nasz wygląd przekłada się na naszą samoocenę. Zabiegi kosmetologiczne pozwalają zarówno kobietom jak i mężczyznom poprzez poprawę niedoskonałości nabrać pewności siebie i polepszyć samoocenę. Dlatego w pracy kosmetologa stawiam na profesjonalne konsultacje i indywidualnie dobrane programy zabiegowe w oparciu o najnowsze technologie.

Ponad wszystko cenię sobie kontakt z ludźmi, największą satysfakcję przynoszą mi zadowoleni klienci i osiągane satysfakcjonujące rezultaty zabiegowe.

Oliwia Pietruszka

Oliwia Pietruszka

Kosmetolog

Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale i również z zamiłowania. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Kosmetologia, dzięki którym dysponuję niezbędną wiedzą do pracy w gabinecie. Aktualnie dalej kształcę się na studiach magisterskich. Stale poszerzam swoje horyzonty dzięki licznym szkoleniom i konferencjom branżowym.

W codziennej pracy szczególną uwagę zwracam na indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Istotne dla mnie jest, by czuł się komfortowo podczas wizyty. Najważniejsze z kolei jest zadowolenie klientów z efektów zabiegowych i to ono daje mi satysfakcję z wykonywanego zawodu. Jestem zwolenniczką terapii łączonych oraz holistycznego podejścia. W szczególności łączenie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pozwala nam wspólnie uzyskać jak najlepsze efekty zabiegowe.

Joanna Zieńczuk-Kasica

Joanna Zieńczuk-Kasica

Kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało z użyciem najnowszych technologii dostępnych na rynku. Doradzam w kwestiach związanych z profesjonalną pielęgnacją gabinetową oraz doborem produktów do pielęgnacji domowej.

Kształciłam się na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Dbam również o dalszy rozwój wiedzy – zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i kongresach branżowych.

Każda skóra, tak jak każda z nas, jest inna. Różne potrzeby wymagają indywidualnego podejścia – to właśnie zawsze chcę Wam proponować. Miarą mojej satysfakcji są efekty zabiegowe oraz zadowolenie Klienta. Lepsze i szybsze możemy uzyskać stosując terapie skojarzone, których jestem zwolenniczką.

Fascynują mnie zdrowe włosy a trychologia jest kierunkiem, w jakim również rozwijam swoją wiedzę.

Karolina Błeszyńska

Karolina Błeszyńska

Kosmetolog

Jako magister kosmetologii, posiadam nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w zakresie najnowszych technolog hi-tech. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach, co pozwala mi stale podążać za nowościami w branży.
Pracując z pacjentem zdecydowanie stawiam na terapie holistyczne. Indywidualnie podchodzę do potrzeb pacjentów, przygotowując spersonalizowane beauty plany i dbam o wszystkie detale podczas przeprowadzanych zabiegów.
Ciągła chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności skłoniła mnie rozpoczęcia studiów z zakresu pielęgniarstwa. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie pacjentów z rezultatów naszych terapii.

Justyna Stanisławska

Justyna Stanisławska

Manager Kliniki