...

Nucleofill – lifting skóry na poziomie komórkowym

O zabiegu

Młoda, piękna skóra to marzenie niemal wszystkich kobiet. Czy zastanawiałaś się, co powoduje, że wygląda ona na zadbaną i pełną blasku?

To trzy podstawowe czynniki: jędrność, nawilżenie i zagęszczenie. Z wiekiem skóra traci zdolność do samodzielnej regeneracji. Staje się wiotka, sucha i pojawiają się na niej zmarszczki. Jeśli to opis Twojej skóry wiedz, że są sposoby, by przywrócić jej młody wygląd.

Działając na poziomie komórkowym, jesteśmy w stanie zatrzymać proces starzenia się skóry. Tak działa zabieg preparatem Nucleofill, który silnie stymuluje ją do odnowy!

Nucleofill jest biostymulatorem skóry. Oznacza to, że stymuluje jej własne procesy naprawcze, a jego działanie potęguje się w czasie. Preparat został opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów (fragmentów kwasów nukleinowych DNA i RNA), które sprawiają, że wysuwa się na prowadzenie wśród metod odmładzających skórę.

 

Trzy poziomy działania na skórę!

Dzięki swoim właściwościom polinukleotydy działają aż na trzech poziomach:

  • mają wyjątkową zdolność do przyłączania cząsteczek wody, sprawiając, że skóra staje się nawilżona,
  • wpływają na fibroblasty stymulując proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie,
  • pomagają zwalczać wolne rodniki, winowajców starzenia się skóry - działanie antyoksydacyjne.

A wszystko naturalnie i bezpiecznie. Dzięki temu zabiegowi możesz przez długi czas cieszyć się młodą i zadbaną skórą! Efekt mimo, że wyraźny, jest bardzo naturalny. Z powodzeniem sprawdza się jako zabieg „naprawczy” anty-aging oraz taki, który zapewni odpowiednią profilaktykę.

Zabieg polega na podaniu preparatu za pomocą igły lub kaniuli. Lekarz wykonuje wkłucia w kilku punktach. Cała procedura jest bezbolesna (skóra jest znieczulana kremem). Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Na zabieg „przypominający” i podtrzymujący efekty terapii zapraszamy co 4 do 6 miesięcy.

Stymuluj swoją skórę do odnowy!

Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub umów się na wizytę online.

Zadzwoń

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

Konsultacja lekarska

Konsultacja lekarska

PROFHILO – poprawa owalu twarzy

PROFHILO – poprawa owalu twarzy

Aquashine – nawilżenie i rozjaśnienie

Aquashine – nawilżenie i rozjaśnienie

Botoks – likwidacja zmarszczek

Botoks – likwidacja zmarszczek

Zainteresowana/y? Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub zarezerwuj wizytę online

Umów się na wizytę