...

Modelowanie sylwetki przy użyciu fali radiowej i ultradźwięków

Accent to najmocniejsza fala radiowa do modelowania sylwetki, która wykorzystywane jest do redukcji tkanki tłuszczowej i zagęszczenia skóry. Platforma wyposażona jest w 2 głowice, co daje szerokie możliwości, jeśli chodzi o działanie modelujące, wyszczuplające czy redukujące cellulit.

Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszej fazie wykorzystywana jest głowica emitująca zimne i ciepłe ultradźwięki. Ta cześć zabiegu działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Wibracje emitowanych ultradźwięków niszczą membranę adipocytów, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. 

Druga część zabiegu to wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową. Fala radiowa głęboko w sposób kontrolowany podgrzewa tkankę tłuszczowa do 45 stopni Celsjusza, dzięki czemu pobudzany jest układ krwionośny i metabolizm w tkankach. Wówczas włókna kolagenowe ulęgają obkurczeniu co wywołuje ujędrnienie i lifting skóry. 

Połączenie dwóch technologii ultradźwięków oraz fal mono i bipolarnych daje wysoce skuteczne efekty zabiegowe. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla zwiększenia skuteczności i utrwalenia efektu zalecana jest seria zabiegów. W trakcie zabiegu odczuwalne jest kontrolowane i przyjemne ciepło. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla skóry.

 

Wskazania do zabiegu:

a) Cellulit

b) Nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej np: nad kolanem, ramiona tak zwane „pelikany”

c) Brak jędrności, sprężystości skóry

d) Wiotka skóra po ciąży

e) Wiotka skóra po nadmiernej utracie wagi 

 

Główne korzyści zabiegowe:

a) Efekt synergii związany z użyciem dwóch mocnych technologii w jednej procedurze zabiegowej

b) Brak okresu rekonwalescencji

c) Wysoki komfort zabiegowy dla pacjenta

d) Selektywne działanie na wybrane obszary terapeutyczne

e) Bezpieczeństwo sprawdzonej technologii

 

 

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Umów się
na pierwszą wizytę

Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub umów się na wizytę online.

Zadzwoń