...

Kriolipoliza – metoda trwałego usuwania komórek tłuszczowych

Kriolipoliza czyli niszczenie komórek tłuszczowych z pomocą niskich temperatur. 

Wykorzystuje ona naturalnie zachodzący w organizmie proces zwany apoptozą – czyli zaprogramowana śmierci komórek tłuszczowych. Komórki uruchamiają proces autodestrukcji w odpowiedzi na znak, którym w tym przypadku jest zimno. 

Podczas zabiegu trójglicerydy ulegają krystalizacji, w wyniku czego adipocyty rozpoczynają proces apoptozy. 15-45 dni po zabiegu dochodzi długi proces usuwania adipocytów i stopniowa redukcja tkanki podskórnej i skupisk tłuszczu. 

Zabieg kriolipolizy można wykonywać na okolice ramion, brzucha, pośladków, ud, kolan, podbródka czy też pleców.  Zabieg jest bezpieczny, nie uszkadza tkanek otaczających. Bardzo ważne, aby uświadomić klientów, ze nie jest ona metoda leczenia otyłości lecz miejscowego modelowania sylwetki, służąca do redukcji lokalnie zdeponowanej tkanki tłuszczowej. 

Jedynie w połączeniu z prawidłowo dobraną dieta i aktywnością fizyczna możemy uzyskać długotrwałe efekty. 

Bezpośrednio po zabiegu skóra na obszarze poddawanym zabiegowi może być zaczerwieniona. Pomimo to zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można natychmiast powrócić do codziennej aktywności. Najważniejsze zalecenia pozabiegowe dotyczą przyjmowania dużych ilości wody –  dwóch, trzech litrów dziennie. W ciągu czterech tygodni po zabiegu należy pamiętać o unikaniu opalania, a także wykonywania zabiegów rozgrzewających.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Umów się
na pierwszą wizytę

Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub umów się na wizytę online.

Zadzwoń