...

Laseroterapia EMERGE – laser frakcyjny (fotoodmładzanie, redukcja zmarszczek, kurzych łapek i blizn potrądzikowych)

Zobacz jak działa laser Emerge

Film przedstawia zabiegi redukcji kurzych łapek oraz fotoodmładzania

O zabiegu

Palomar Emerge – laser frakcyjny nieablacyjny do fotoodmładzania oraz redukcji blizn, rozstępów, kurzych łapek i bruzd.

Jeśli walczysz z problemem blizn, rozstępów, kurzych łapek czy bruzd oraz chcesz wyrównać koloryt skóry i przywrócić jej jędrność i młody wygląd, mamy dla Ciebie zabieg laserem frakcyjnym Emerge amerykańskiej firmy Palomar.

Jest to urządzenie medyczne przeznaczone do odmładzania oraz usuwania i redukcji niedoskonałości skóry. Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczną i bezpieczną redukcję zmarszczek wokół oczu tzw. kurzych łapek.

Czym jest laser Emerge?

Emerge to nieablacyjny laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar, światowego lidera technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Urządzenie cieszy się znakomitą renomą, na którą zapracowało w ciągu wielu lat swojej obecności na rynku.

Przeznaczony jest do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry, zmarszczek, blizn, rozstępów oraz przebarwień.

Jakie są wskazania do zabiegów i kiedy można oczekiwać rezultatów?

Zabiegi skierowane są dla osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skóry typu:

• zmarszczki mimiczne (lwia zmarszczka, zmarszczka palacza, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na szyi, dekolcie czy dłoniach) oraz wszelkie widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem

• kurze łapki (jako jeden z nielicznych laserów posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji)

• rozszerzone ujścia gruczołów łojowych

• utrata napięcia i jędrności skóry

• nierówna tekstura skóry

• zmiany pigmentacyjne

• rozstępy

• blizny - w tym oparzeniowe, potrądzikowe, cięte, szarpane, pooperacyjne.

Działanie lasera frakcyjnego pozwala przebudować skórę, a zniszczona tkanka zostaje zastąpiona nową i zdrową skórą. Pierwsze efekty widać już na drugi dzień, natomiast najlepsze rezultaty zauważamy po upływie 2-3 tygodni.

Efekty

  • redukcja kurzych zmarszczek
  • redukcja zmarszczek mimicznych
  • poprawa napięcia i jędrności skóry
  • poprawa kolorytu
  • polepszenie wyglądu blizn

Zasady działania

Jak działa laser frakcyjny nieablacyjny Emerge?

Emerge jest laserem frakcyjnym i nieablacyjnym. Co to oznacza w praktyce?

„Frakcyjny”, czyli „niecałkowity” - oznacza, że oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewną jej część w postaci punktów („kropek”). Pomiędzy tymi punktami znajduje się część zdrowej nienaświetlonej tkanki, co umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Dzięki temu uzyskujemy ujędrnienie i napięcie skóry spowodowane jej odbudową i produkcją nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

„Nieablacyjny” – działający na wewnętrzną warstwę skóry, bez naruszenia ciągłości naskórka. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

Działanie lasera Emerge powoduje głęboką przebudowę skóry. Przeznaczony jest do odmładzania przez zastosowanie energii w postaci mikro wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalne gojenie się uszkodzonej skóry stymuluje proces odbudowy, w którym uszkodzone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza oraz młodziej wyglądająca skóra pozbawiona głębokich bruzd i zmarszczek.

Jak wygląda procedura zabiegowa?

Większość zabiegów trwa od 15 – 40 minut. W zależności od kondycji skóry może wystarczyć już jedna sesja, jednak dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów.

W przypadku odmładzania skóry optymalna ilość to 3-6 zabiegów - co 2 tygodnie. Przy redukcji blizn, rozstępów i przebarwień zalecamy 5-10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry głowica przykładana jest do miejsca zabiegowego i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórek są zastępowane nową tkanką.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, możemy odczuwać ciepło. Schładzamy ją zimnym kompresem. Zaczerwienienie utrzymuje się do wieczora. Po zabiegu mogę być widoczne drobne strupki, które po tygodniu ulegają całkowitemu złuszczeniu.

Metamorfozy

metamorfoza

Zainteresowana/y? Umów się na zabieg

Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub umów się na wizytę online.

Zadzwoń

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

Konsultacja kosmetologiczna #BeautyPlan

Konsultacja kosmetologiczna #BeautyPlan

Kosmetologiczna diagnostyka skóry

Kosmetologiczna diagnostyka skóry

Laseroterapia HARMONY – fotoodmładzanie (Alma Dye-VL)

Laseroterapia HARMONY – fotoodmładzanie (Alma Dye-VL)

Laseroterapia HARMONY – lifting i głęboka przebudowa skóry (Alma ClearLift)

Laseroterapia HARMONY – lifting i głęboka przebudowa skóry (Alma ClearLift)

Zainteresowana/y? Zadzwoń do nas pod numer 733 943 008 lub zarezerwuj wizytę online

Umów się na wizytę